Lista aktualności Lista aktualności

Przyjedź i posadź z nami las!

W tym roku obchodzimy 45. rocznicę pontyfikatu jednego z największych i najbardziej ukochanych papieży w historii - Jana Pawła II. Wielki Polak, który nie tylko podniósł nasz naród na duchu w trudnych czasach, ale również inspirował miliony ludzi na całym świecie swoją miłością, wiarą i troską o środowisko.

Z tej okazji organizujemy wyjątkową akcję pod nazwą "Posadź z nami las". Wspólnie chcemy uczcić pamięć Jana Pawła II, jednocześnie dbając o naszą planetę i przyszłe pokolenia.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  1. Uczczenie pamięci Wielkiego Papieża: Sadzenie drzew to piękny sposób na uczczenie pontyfikatu Jana Pawła II. Dzięki temu przyczynimy się do tego, by jego nauka o zachowaniu harmonii z naturą była nieustannie przypominana.

  2. Dbamy o środowisko: Każde posadzone drzewo to krok w kierunku lepszej przyszłości dla naszej planety. Drzewa są źródłem czystego powietrza i schronieniem dla wielu gatunków zwierząt.

  3. Wspólnota: Akcja to także doskonała okazja do spędzenia czasu wśród sąsiadów, rodziny i przyjaciół. Wspólne sadzenie drzew zbliża ludzi i pozwala na budowanie trwałych więzi.

Jak możesz pomóc?

  • Dołącz do nas 27 października 2023 r.
  • Pomóż w promocji akcji wśród swoich sąsiadów, rodziny i znajomych.

Szczegóły akcji:

Data: 27.10.2023 Miejsce: Iłowa Godzina rozpoczęcia: 9:00

Mapa

Jeżeli nie posiadasz kostura lub łopaty - nie martw się, zapewnimy wszystko na miejscu!

Zapraszamy serdecznie każdego, kto pragnie uczcić pamięć Jana Pawła II i przyczynić się do dbałości o naszą planetę. Razem możemy uczynić ten świat lepszym miejscem dla nas i przyszłych pokoleń.

Do zobaczenia na miejscu!